Hakkımızda

2001 yılında kurulduğumuz günden itibaren özellikle Tekstil ve Promosyon Çanta ürünleri konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerimizle, Türkiye’nin ve Global önde gelen kuruluşların uzun süreli çözüm ortağı olmayı başarmış bir ekibiz.

 

Bilgi birikimimiz, motivasyonumuz, yeniliklere olan merakımız ve firma içi organizasyonumuz ile Turkuvaz ailesi olarak her zaman satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle yüksek kalite – uygun fiyat – zamanında teslimat politikasını kendimize ilke edindik.

 

Her bir ürünümüz bir diğerinden farklıdır ve her yeni talep bizim için tamamıyla yeni bir iştir. Karşılıklı müşteri brief ile başlayan, teklif, numune, onay, üretim, kalite kontrol, paketleme ve teslimata kadar aşamalarda tüm Turkuvaz ekibi olarak işin öneminin bilincindeyiz.

 

İstanbul Akatlar da bulunan şirket merkezimizde uzman ekibimizle, üç ana alanda faaliyet göstermekteyiz.

 

Tekstil Tesisimiz: İstanbul Çamlıca’da bulunan tesisimizde t-shirt, sweatshirt, şapka, mont, kaban, yelek, yağmurluk, gömlek, pantolon, tulum, polar ürünleri üretiyoruz.

Tüm ürünler müşterilerimizin talepleri doğrultusunda özel üretilmektedir.

 

Çanta Tesisimiz: Zeytinburnunda bulunan üretim tesisimizde, ürün gamımızda bulunan tüm çanta çeşitlerini üretmekteyiz. Tasarımdan, model, numune, kesim,

dikim, paketleme ve teslimata kadar olan tüm aşamalar kendi bünyemizdedir.

 

İthal Promosyon Ürünleri:  Uzak doğudan ithal edilen yüzlerce ürün çeşidini stoklu olarak depomuzda bulunduruyoruz. Bunun haricinde Avrupanın önde gelen Premium Promosyon tedarikçisi Türkiye temsilcisiyiz.

 

Şirketimiz İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığından sayılı ve seçkin vergi mükellefleri arasında seçilmiş olup tarafımıza plaket verilmiştir.

Ofis Dış Görünüm
Vergi Levha Tebrik Turkuvaz